0
0,00 грн.
Кошик порожній

Фасадні матеріали

Фасадні матеріали від компанії ЕкоКерам у Львові представлені в цьому розділі каталогу можна вибрати і купити за вигідною ціною.

Цегла клінкерна, клінкерна плитка, облицювальна цегла, цегла ручного формування, фігурна цегла, плитка ручного формування, керамічна плитка та інші матеріали представлені на вітрині від кращих українських та європейських виробників. На сьогоднішній день клінкерна цегла один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Клінкер має високу міцність, має відмінні властивості морозостійкості, водопоглинання і теплопровідності. Купити цеглу клінкерну з доставкою у Львові та області можна звернувшись в нашу компанію. Наші менеджери допоможуть вибрати колір цегли, форму і зовнішній вигляд відповідно до Ваших потреб. Ціна на клінкерну цеглу, а також на будь-який клінкер ціна у Львові найвигідніша. Якщо ви вже побудували будинок з клінкерної цегли, то кращим рішенням для ваших тротуарів і доріжок буде клінкерна плитка від компанії ЕкоКерам У нас ви можете купити плитку клінкерну з доставкою у Львові.

Також серед фасадних матеріалів дуже популярна облицювальна цегла. Це звичайна лицьова цегла, фасонна або фігурна цегла, цегла ручного формування, до цих же матеріалів відноситься і фасадна плитка, плитка ручного формування. Всі ці облицювальні матеріали можна купити у Львові.

Компанія ЕкоКерам

Наша адреса: Україна, м. Львів, с. Сокільники-Скнилів 
Кільцева дорога (поруч з готелем "Галіція" та АЗС "Shell")


Пн-Пт 9:00 - 18:00

Зворотній звязок