0
0,00 грн.
Кошик порожній
sha23_1_w125_h1257

Цегла вогнетривка ША 22

Технічні характеристики
Розмір: 230х114х65х45мм
Марки виробів по ГОСТ 390 ША
Масова частка Al2O3, не менше 30%
Вогнетривкість, не нижче 1690 ° С
Пористість відкрита, не більше
для виробів I підгрупи 24%
для виробів II підгрупи 30%
Межа міцності при стисненні, не менше
для виробів I підгрупи 20Н / мм2
для виробів I підгрупи 15Н / мм2
Температура початку розм'якшення при питомому навантаженні 0,2 Н / мм2
Ціна18,90 грн.
Кількість

Цегла шамотна (вогнетривкий) маркування ША на відміну від облицювального пічного цегли, використовується для кладки печей і камінів, які мають безпосереднє зіткнення з відкритим вогнем. Так само шамотна цегла (ША) застосовують для кладки димових труб. Шамотна цегла витримує температуру до 1690 ° C. При кладці з шамотної цегли використовується спеціальний вогнетривкий розчин, який називається мертель або «шамотна глина».
Виробництво вогнетривкої цегли відбувається методом випалювання спеціального порошку-шамоту та розмолотої вогнетривкої глини при високій температурі. У його склад входить до 70% шамоту (обпаленої вогнетривкої глини) і буває додають графітовий, коксовий порошок або великі зерна кварцового піску.
Дізнатися шамотна цегла можна за зовнішнім виглядом - він має піщано-жовтий колір і зернисту основу. Залежно від температури застосування, фізичних і хімічних характеристик шамотна цегла загального призначення підрозділяється на марки: ШБ і ША.
Якісний шамотний (вогнетривкий) цегла при постукуванні по ньому видає звук схожий на металевий, а якщо його розбити, то він розколюється на шматки.
Так як кладка вогнетривкої цегли відбувається тільки в певних місцях, потрібна обов'язкова консультація пічного майстра, щоб визначити, яка кількість Вам необхідно.
Ціна шамотного цегли дорожче звичайного, але і витрата його кількості при будівництві печі або каміна значно менше.

Одиниці в пакунку360

Компанія ЕкоКерам

Наша адреса: Україна, м. Львів, с. Сокільники-Скнилів 
Кільцева дорога (поруч з готелем "Галіція" та АЗС "Shell")


Пн-Пт 9:00 - 18:00

Зворотній звязок