0
0,00 грн.
Кошик порожній

Подовжена цегла виробництва ТОВ «Керамейя»

Подовжена цегла (лонг-формат) по праву займає одне з основних місць в асортименті відомих виробників високоякісної кераміки. Вона стає все більш і більш важливим елементом архітектурного дизайну. Певний час її ставили на один рівень із цеглою звичайного, традиційного формату, але сьогодні вона отримала іншу інтерпретацію і активно використовується в сучасній архітектурі.

ТОВ «Керамейя» намагається відстежувати останні новинки, цікаві рішення та йти «нога в ногу» з розвитком. Компанія налагодила технологію виготовлення подовженої цегли та вже задекларувала даний формат (лонг-формат). Чудова, тонка цегла в різноманітній колористиці та фактурою може надати фасаду дійсно новий вражаючий стиль, роблячи вигляд стіни більш яскравим. Варіантів дизайну безліч, якщо використовувати шви із спеціальним заповнювачем та різні схеми перев’язки кладки. Завдяки своїй формі (подовжена цегла удвічі довша звичайної) вона чудово виглядає при кладці фасаду по діагоналі та підкреслює характерні пропорції будівлі. Рекомендована ширина швів – 20мм. Шви повинні бути повністю заповнені розчином.

Подовжена цегла виробляється у базових чотирьох стандартах за розміром. Найбільш популярна на даний момент – це цегла: 490x90x40 мм та 490x90x52 мм. Усі формати також доступні у ширині 90 мм та 120 мм.

Параметри лонг-формату від ТОВ “Керамейї”:

 

LF

LF 1/2

Довжина

L  490 мм

L 238 мм

Ширина

B  90 мм

B 90 мм

Товщина

H  40 мм

H  40 мм

Вага

3,05 кг

1,5 кг

Порожнистість

26%

23%

 

Вся цегла відповідає вимогам нормативно-технічної документації, згідно ДСТУ а також гармонізованим стандартам ЄС - EN 771-1:2011+ А1:20015.

Можливості цегли лонг-формату пропонують великі перспективи в оздобленні фасадів і творчості архітекторів. Виключно довгий формат подовжує фасад оптично як ніяка інша цегла та створює незвичайний візуальний ефект.

Рекомендації по експлуатації цегли ручного формування

 

При дотриманні усіх правил укладання цегли ручного формування термін її служби становитиме більше 100 років. Для цього необхідно:

-  Зберігати і вести кладочні роботи в сухих умовах при температурі не нижче +5 С°.

- Рекомендується застосовувати готові будівельні суміші для лицьової цегельної кладки. 

- Через характерну пористість цегли ручного формування рекомендується змочувати її в чистій воді перед кладкою. Це поліпшить зчеплення цегли з розчином при укладанні. 

-  Під час кладки не можна допускати потрапляння розчину на лицьову поверхню цегли, тому що повністю очистити лицьову поверхню цегли від розчину може виявитися неможливим.

- Цегла ручного формування придатна до механічної обробки (розпилюється, колеться молотком, можливе сверління).

Декілька конкретних порад щодо дизайну:

  • Будучи натуральним природним матеріалом, цегла ручного формування природно і гармонійно поєднується з такими матеріалами як масив дерева, кольорове вітражне і художнє скло, кований метал, малі форми з кераміки і порцеляни, натуральна шкіра, полотняні та лляні фактурні тканини.
  • У приміщення зі стінами, викладеними “зістареною” цеглою природньо та гармонійно впишеться будь-яке джерело відкритого вогню - піч, камін. Часто цегла з фактурою ручного формування використовується дизайнерами в оформленні "під старовину" ресторанних залів, барів, винних кімнат, літніх кухонь в заміських садибах і котеджах. Цегла ручного формування допоможе в будь-якому приміщенні легко і на довгі роки створити затишну та комфортну атмосферу.
  • Власники винних льохів, пивних ресторанів в "баварському стилі" з дубовими столами і лавками, барів з інтер'єрами "під старовину", застосовуючи в обробці цеглу ручного формування досить легко можуть зонувати будь-яку площу і простір як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі.

 

Компанія ЕкоКерам

Наша адреса: Україна, м. Львів, с. Сокільники-Скнилів 
Кільцева дорога (поруч з готелем "Галіція" та АЗС "Shell")


Пн-Пт 9:00 - 18:00

Зворотній звязок