Рекомендації по експлуатації цегли ручного формування

 

При дотриманні усіх правил укладання цегли ручного формування термін її служби становитиме більше 100 років. Для цього необхідно:

-  Зберігати і вести кладочні роботи в сухих умовах при температурі не нижче +5 С°.

- Рекомендується застосовувати готові будівельні суміші для лицьової цегельної кладки. 

- Через характерну пористість цегли ручного формування рекомендується змочувати її в чистій воді перед кладкою. Це поліпшить зчеплення цегли з розчином при укладанні. 

-  Під час кладки не можна допускати потрапляння розчину на лицьову поверхню цегли, тому що повністю очистити лицьову поверхню цегли від розчину може виявитися неможливим.

- Цегла ручного формування придатна до механічної обробки (розпилюється, колеться молотком, можливе сверління).

Декілька конкретних порад щодо дизайну:

  • Будучи натуральним природним матеріалом, цегла ручного формування природно і гармонійно поєднується з такими матеріалами як масив дерева, кольорове вітражне і художнє скло, кований метал, малі форми з кераміки і порцеляни, натуральна шкіра, полотняні та лляні фактурні тканини.
  • У приміщення зі стінами, викладеними “зістареною” цеглою природньо та гармонійно впишеться будь-яке джерело відкритого вогню - піч, камін. Часто цегла з фактурою ручного формування використовується дизайнерами в оформленні "під старовину" ресторанних залів, барів, винних кімнат, літніх кухонь в заміських садибах і котеджах. Цегла ручного формування допоможе в будь-якому приміщенні легко і на довгі роки створити затишну та комфортну атмосферу.
  • Власники винних льохів, пивних ресторанів в "баварському стилі" з дубовими столами і лавками, барів з інтер'єрами "під старовину", застосовуючи в обробці цеглу ручного формування досить легко можуть зонувати будь-яку площу і простір як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі.