Подовжена цегла виробництва ТОВ «Керамейя»

Подовжена цегла (лонг-формат) по праву займає одне з основних місць в асортименті відомих виробників високоякісної кераміки. Вона стає все більш і більш важливим елементом архітектурного дизайну. Певний час її ставили на один рівень із цеглою звичайного, традиційного формату, але сьогодні вона отримала іншу інтерпретацію і активно використовується в сучасній архітектурі.

ТОВ «Керамейя» намагається відстежувати останні новинки, цікаві рішення та йти «нога в ногу» з розвитком. Компанія налагодила технологію виготовлення подовженої цегли та вже задекларувала даний формат (лонг-формат). Чудова, тонка цегла в різноманітній колористиці та фактурою може надати фасаду дійсно новий вражаючий стиль, роблячи вигляд стіни більш яскравим. Варіантів дизайну безліч, якщо використовувати шви із спеціальним заповнювачем та різні схеми перев’язки кладки. Завдяки своїй формі (подовжена цегла удвічі довша звичайної) вона чудово виглядає при кладці фасаду по діагоналі та підкреслює характерні пропорції будівлі. Рекомендована ширина швів – 20мм. Шви повинні бути повністю заповнені розчином.

Подовжена цегла виробляється у базових чотирьох стандартах за розміром. Найбільш популярна на даний момент – це цегла: 490x90x40 мм та 490x90x52 мм. Усі формати також доступні у ширині 90 мм та 120 мм.

Параметри лонг-формату від ТОВ “Керамейї”:

 

LF

LF 1/2

Довжина

L  490 мм

L 238 мм

Ширина

B  90 мм

B 90 мм

Товщина

H  40 мм

H  40 мм

Вага

3,05 кг

1,5 кг

Порожнистість

26%

23%

 

Вся цегла відповідає вимогам нормативно-технічної документації, згідно ДСТУ а також гармонізованим стандартам ЄС - EN 771-1:2011+ А1:20015.

Можливості цегли лонг-формату пропонують великі перспективи в оздобленні фасадів і творчості архітекторів. Виключно довгий формат подовжує фасад оптично як ніяка інша цегла та створює незвичайний візуальний ефект.